Про створення комунального підприємства „Луцькбуд”

Опис:

Відповідно до статей 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 87 Цивільного кодексу України, статті 78 Господарського кодексу України, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, постійної комісії районної ради з питань бюджету, районна рада

Вирішила:

1.

Створити комунальне підприємство „Луцькбуд”.

2.

Затвердити Статут комунального підприємства „Луцькбуд”.

3.

Визначити, що фінансування діяльності комунального підприємства „Луцькбуд” здійснюється в межах видатків на поповнення статутного фонду та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

4.

Призначити Заня Андрія Юрійовича на посаду директора комунального підприємства „Луцькбуд”.

5.

Доручити голові районної ради Приходьку В.В. укласти контракт з директором КП „Луцькбуд” Заньом А.Ю. терміном на 1 рік.

6.

Доручити Заню А.Ю. провести державну реєстрацію комунального підприємства „Луцькбуд” згідно вимог чинного законодавства.

7.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Шкльода 722421