Про районну цільову програму розвитку туризму на території Луцького району на 2018-2020 роки

Опис:

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про туризм», з метою підвищення ефективності діяльності комплексу заходів щодо удосконалення культурно-освітньої та рекламно-інформаційної діяльності та розвитку туризму  на території району, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

Вирішила:

1. Затвердити районну цільову програму  розвитку  туризму на території Луцького району на 2018-2020 роки (далі Програма, що додається).

2. Рекомендувати сільським, селищній радам розробити відповідні місцеві програми.

3. Управлінню фінансів райдержадміністрації передбачати обсяги видатків на фінансування зазначеної  Програми у 2018-2020 роках при внесенні змін до районного бюджету та затвердженні районного бюджету на наступні роки.

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.А. Боярчука та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                              В.В. Приходько

Таранюк 728-159