Про припинення права постійного користування земельною ділянкою

Опис:

Відповідно до пункту 21 статті 43 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 10, 122 Земельного кодексу України, з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей, внесених до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

Вирішила:

1.

Припинити право постійного користування (зареєстроване за Луцькою районною радою) земельною ділянкою площею 0,3986 га (кадастровий номер 0710100000:21:031:0025), розташованої за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, яка перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району.

2.

Доручити голові районної ради Приходьку В.В. зареєструвати припинення права постійного користування земельною ділянкою у встановленому законодавством порядку.

3.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Береза 727141