Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів для будівництва водопровідної мережі

Опис:

Відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, частини 7 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

Вирішила:

1. Підтримати депутатський запит Заня А.Ю. щодо виділення коштів для будівництва водопровідної мережі по вулицях Шкільна, Горохівська, Садова в     с. Гірка Полонка (додається).

2. Доручити голові районної ради Приходьку В.В. направити даний запит голові Луцької районної державної адміністрації Ярмольському І.П. для розгляду та вирішення питання по суті.

3. Голові Луцької районної державної адміністрації Ярмольському І.П. про результати розгляду запиту проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Приходька В.В.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Береза 727141