Про підтримку депутатського запиту Рабчевської В.В. щодо здійснення перевірки використання земельної ділянки орендарем Божуком С.С.

Опис:

Відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, частини 7 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

Вирішила:

1. Підтримати депутатський запит Рабчевської В.В. щодо здійснення перевірки використання земельної ділянки орендарем Божуком С.С.(додається).

2. Доручити голові районної ради Приходьку В.В. забезпечити проведення виїзного засідання постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва з метою вирішення питання по суті.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Приходька В.В.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Береза 727141