Про підтримку депутатського запиту Коменди В.П. щодо виділення коштів

Опис:

Відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, частини 7 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

Вирішила:

1. Підтримати депутатський запит Коменди В.П. щодо виділення коштів на вирішення питання для виконання робіт по забезпеченню належних безпечних умов праці та атестації робочих місць харчоблоку ЗОШ І-ІІІ ст. с. Липини (додається).

2. Доручити голові районної ради Приходьку В.В. направити даний запит голові Луцької районної державної адміністрації Ярмольському І.П. та начальнику відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту районної державної адміністрації Хомичу О.С. для розгляду та вирішення питання по суті.

3. Голові Луцької районної державної адміністрації Ярмольському І.П. та начальнику відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту районної державної адміністрації Хомичу О.С. про результати розгляду запиту проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Приходька В.В.

Голова ради                                                                        В.В. Приходько

Пилипюк 727141