Ви є тут

Про передачу транспортного засобу

Опис: 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012 № 21/17 ,,Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, враховуючи лист комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” та рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

 

 

Вирішила: 

1. Надати згоду на передачу у безоплатне користування комунальному закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” транспортного засобу, який знаходиться на балансі Луцької районної ради, а саме DAEWOO LANOS, реєстраційний номер АС77724ВК, номер кузова SUPTF69YD3W155843, 2002 року випуску, балансовою вартістю 38209 (тридцять вісім тисяч двісті дев’ять) гривень.

2. Голові районної ради Приходьку В.В. забезпечити безоплатну передачу транспортного засобу, зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідного до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

 

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Шкльода 722421