Ви є тут

Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна

Опис: 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України                „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012 № 21/17 ,,Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, враховуючи лист комунального підприємства „Луцьке” від 02.10.2017 № 193/01-10/17 та рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

Вирішила: 

 

1. Надати згоду на безоплатну передачу в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ району з балансу комунального підприємства ,,Луцьке” на баланс відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації нерухомого майна, а саме:

- будівлі котельні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Липини балансовою вартістю 241 780 (двісті сорок одна тисяча сімсот вісімдесят) гривень та тепломережі балансовою вартістю 140 000 (сто сорок) гривень;

- будівлі котельні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Чаруків балансовою вартістю 15 600 (п’ятнадцять тисяч шістсот) гривень.

2. Директору комунального підприємства „Луцьке” Ткачику О.В. здійснити передачу майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

 

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Ткачик 294042