Ви є тут

Про надання згоди на безоплатну передачу майна та приміщення котельні ЗОШ І – ІІІ ст. с. Боратин

Опис: 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012     № 21/17 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, розглянувши лист Боратинської сільської ради , а також враховуючи рішення Боратинської сільської ради від 16.11.2017 № 14/15 „Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади Боратинської сільської ради майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району”, районна рада

Вирішила: 

 

1. Надати з 01 березня 2018 року згоду на безоплатну передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району до комунальної власності Боратинської сільської ради майно та приміщення котельні ЗОШ І – ІІІ ст. с. Боратин.

2. Директору комунального підприємства „Луцьке” О.В. Ткачику здійснити безоплатну передачу майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Боярчука В.А. та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

 

 

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

 

Ткачик 294042