Про надання згоди на безоплатну передачу майна

Опис:

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012     № 21/17 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, враховуючи клопотання відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької районної державної адміністрації від 15.11.2017 № 1289/01-14/2-17, рішення Боратинської сільської ради від 16.11.2017 № 14/15 „Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади Боратинської сільської ради майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району”, а також рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

Вирішила:

1. Надати з 01 січня 2018 року згоду на безоплатну передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району до комунальної власності Боратинської сільської ради цілісних майнових комплексів загальноосвітньої школи І-III ступеня с. Боратин, загальноосвітньої школи I-III ступеня с. Рованці, Баївської загальноосвітньої школи I-III ступеня, загальноосвітньої школи I-II ступеня с. Промінь, загальноосвітньої школи I-II ступеня с. Мстишин, згідно додатків, а саме:

-

будівлі та надвірні споруди;

-

машини та обладнання, інструменти, прилади та інвентар, інші основні засоби, малоцінні та швидкозношувані предмети.

2. Начальнику відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації Хомичу О.С., здійснити безоплатну передачу майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Боярчука В.А. та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Хомич 728096