Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Котка О.М.

Опис:

Відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43, частини 1 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 8 частини 1 статті 5 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, районна рада

Вирішила:

1. Достроково припинити повноваження депутата Луцької районної ради сьомого скликання Котка Олександра Михайловича, обраного по багатомандатному виборчому округу, в зв’язку зі смертю.

2. Направити копію даного рішення до Луцької районної виборчої комісії для вирішення питання заміщення депутата по виборчому списку від Луцької районної організації Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Береза 727141