Заходи і події

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ , КЕРІВНИКІВ РАЙОННИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ !

9 червня  2017 року о 10 годині в сесійному залі відбудеться двадцять перша позачергова сесія Луцької районної ради. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ , СІЛЬСЬКИХ І СЕЛИЩНИХ ГОЛІВ, КЕРІВНИКІВ РАЙОННИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ !

18 травня 2017 року о 10 годині в сесійному залі відбудеться двадцята позачергова сесія Луцької районної ради. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ!

11 квітня 2017 року о 14 годині в сесійному залі відбудеться дев’ятнадцята позачергова сесія Луцької районної ради. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

Шановні присяжні!

Нагадуємо, що відповідно до Закону України „Про запобігання корупції” присяжні (під час виконання ними цих функцій) є суб’єктами декларування та зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ ТА КЕРІВНИКІВ РАЙОННИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ !

17 лютого 2017 року о 10 годині в сесійному залі відбудеться чергова сесія Луцької районної ради. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

Сторінки