Заходи і події

13 квітня - засідання Президії Луцької районної ради

До уваги депутатів!

13 квітня о 10.00 відбудеться засідання Президії Луцької районної ради.

15 квітня - сесія Луцької районної ради

15 квітня 2021 року о 10.00 відбудеться засідання сесії Луцької районної ради 8-го скликання.

Про засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики

05 квітня 2021 року о 10:00 відбудеться засідання  постійної комісії  Луцької районної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

15 квітня - сесія Луцької районної ради

15 квітня 2021 року заплановане проведення чергової 5 сесії районної ради. Про дату та час засідань постійних комісій, перелік питань, які будуть винесені на їх розгляд, повідомимо додатково.

12 лютого - засідання позачергової сесії Луцької районної ради

У п'ятницю, 12 лютого, о 10.00 відбудеться позачергова четверта сесія Луцької районної ради VIII скликання

11 лютого - засідання президії Луцької районної ради

У четвер, 11 лютого, о 12.00 відбудеться засідання Президії Луцької районної ради.

9 лютого - засідання комісії з питань депутатської діяльності

У вівторок, 9 лютого, о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією.

9 лютого - засідання комісії з питань освіти, медицини

У вівторок, 9 лютого, о 10.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, інформаційного простору, культури та мови, національного та духовного розвитку, соціального захисту населення, охорони здоров'я, сім'ї, молоді, спорту та туризму, міжнародного співробітництва, зовнішньо-економічних зв'язків.

Сторінки