Ви є тут

Про забезпечення участі делегації Луцького району у ХХІІІ Міжнародному фестивалі Східнослов’янських колядок в місті Тересполь Бяльського повіту Люблінського воєводства (Республіка Польща)

Луцька районна рада
3/01-02
26.01.2018

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

 

                 м. Луцьк

 

Про забезпечення участі делегації Луцького району

у ХХІІІ Міжнародному фестивалі Східнослов’янських

колядок в місті Тересполь Бяльського повіту

Люблінського воєводства (Республіка Польща)

 

Відповідно до статті 55 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Угоди між Луцьким районом Волинської області (Україна) та містом Тересполь Бяльського повіту Люблінського воєводства (Республіки Польща) про економічну, торгівельну, науково – технічну та культурну співпрацю, керуючись Програмою розвитку місцевого самоврядування в Луцькому районі на 2016 - 2018 роки, затвердженою рішенням районної ради від 21.07.2016 № 9/19, на запрошення бургомістра міста Тересполь Бяльського повіту Люблінського воєводства та з метою прийняття участі у ХХІІІ Міжнародному фестивалі Східнослов’янських колядок 27 та 28 січня 2018 року:

1. Затвердити список членів офіційної делегації Луцького району до міста Тересполь Бяльського повіту Люблінського воєводства (Республіки Польща) згідно з додатком 1.

2. Начальнику фінансово – господарського відділу, головному бухгалтеру районної ради Л.І. Захарчук провести фінансування витрат згідно представлених рахунків.

 

3. Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради: 
В.В. Приходько