Ви є тут

Про скликання двадцять четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Луцька районна рада
49/01-02
23.11.2017

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

 

 

          м. Луцьк

 

Про скликання  двадцять четвертої

позачергової сесії районної

ради сьомого скликання

 

Відповідно до частин 4, 5, 10 статті 46, частин 6, 7 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати двадцять четверту позачергову сесію районної ради сьомого скликання 24 листопада 2017 року о 10 годині 00 хв.

2. На розгляд сесії винести питання:

– Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання Фіца А.П.

- Про підтримку депутатського запиту Коменди В.П. щодо виділення коштів.

- Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту на 2012 -2017 роки.

Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2016 № 15/9 „Про районний бюджет на 2017 рік”.

- Про районну Програму соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі на 2018 – 2022 роки.

- Про виконання районної цільової соціальної Програми реформування системи закладів для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

- Про затвердження Програми організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луцького району на 2018 рік.

- Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради.

- Про передачу транспортного засобу.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок, що надані в оренду СГПП „Рать” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташовані за межами населених пунктів Гіркополонківської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для експлуатації та обслуговування споруд об’єктів передачі електроенергії, площею 0,1432 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Княгининівської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для експлуатації та обслуговування споруд об’єктів передачі електроенергії, площею 0,0108 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Ратнівської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для експлуатації та обслуговування споруд об’єктів передачі електроенергії, площею 0,0085 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для розміщення  та обслуговування ліній електропередач, будівель та  споруд з метою  передачі та розподілення електроенергії, площею 0,0045 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Баківцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для розміщення  та обслуговування ліній електропередач, будівель та споруд з метою передачі та розподілення електроенергії, площею 0,0126 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Чаруківської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,0700 га, що надана в оренду громадянину Шабалі Руслану Ярославовичу для риборозведення розташованої за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради.

- Про внесення змін до персонального складу постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, депутатської етики, законності та боротьби зі злочинністю.

- Про внесення змін до списку присяжних.

- Різне.

3. На сесію запросити депутатів районної ради, голову та заступників голови райдержадміністрації, окремих керівників районних установ та організацій, сільських та селищних голів, представників засобів масової інформації.

4. Сесію провести в залі засідань районної ради.

 

Голова ради                                                                       В.В. Приходько

 

 

Пилипюк 727141