Ви є тут

Про надання згоди на передачу установи Луцького районного будинку культури із спільної власності

Про надання згоди на передачу установи Луцького районного будинку культури із спільної власності
Сесія №: 
36
Заголовок: 
Про надання згоди на передачу установи Луцького районного будинку культури із спільної власності

                                                    ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ЛУЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від ___________ №____

 м. Луцьк

 

Про надання згоди на передачу установи Луцького районного

будинку культури із спільної власності територіальних

громад сіл, селищ Луцького району у

комунальну власність Луцької міської ради

 

Відповідно до статті 142 Конституції України, статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, з метою створення умов для розвитку культури, збереження та сприяння відродженню осередків народної творчості, національно-культурних традицій населення, у зв'язку з процесом децентралізації влади та створення в районі об'єднаних територіальних громад, зважаючи на зменшення обсягу коштів районного бюджету та обмеження фінансування у повному обсязі зазначеної установи, відповідно до рішень Луцької районної ради від 28 грудня 2018 року №34/16 «Про районний бюджет на 2019 рік» та від 28 грудня 2012 року №21/17 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», районна рада

ВИРІШИЛА :

1. Надати згоду на передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, Луцького району у комунальну власність Луцької міської ради установи Луцького районного будинку культури (код ЄДРПОУ 26038617, місцезнаходження: 43001, Україна, Волинська область, місто Луцьк вул. Ковельська, 56) з наявною штатною чисельністю та майном.

2. Передати Луцькій міській раді права засновника юридичної особи Луцького районного будинку культури (код ЄДРПОУ 26038617, місцезнаходження: 43001, Україна, Волинська область, місто Луцьк вул. Ковельська, 56) та усі майнові та немайнові права і обов’язки засновника.

3. Надати згоду на безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність Луцької міської ради майна Луцького районного будинку культури, яке знаходиться на балансі сектору культури Луцької райдержадміністрації, згідно додатків, а саме:

- будівлі;

        - машини та обладнання, інструментів, приладів та інвентарю, інших основних засобів, малоцінних та швидкозношуваних предметів.

4. Завідувачу сектору культури Луцької районної державної адміністрації Волинської області В.М. Зінчук здійснити безоплатну передачу майна, зазначеного в пункті 3 даного рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної державної адміністрації Яковлева Т.В. та постійну комісію районної ради з питань бюджету.

 

Голова ради                                                                                      В.В. Приходько Макарчук 728 162

Дата оприлюднення: 13.02.2019 р.

Рішення №: 
Не прийнято
Дата: 
14.02.2019