Про затвердження порядку денного двадцять шостої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Сесія №:
Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 29.03.201826/1

м. Луцьк

Про затвердження порядку денного

двадцять шостої позачергової сесії

районної ради сьомого скликання

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення Президії районної ради від 29.03.2018 № 1, районна рада

ВИРІШИЛА :

затвердити для розгляду двадцять шостої позачергової сесії районної ради сьомого скликання такий порядок денний:

1. Про використання революційного прапора ОУН-УПА на території Луцького району.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

2. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності під проектною дорогою, які передаються в оренду СТзОВ „Романів” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розташовані за межами населених пунктів на території Романівської сільської ради Луцького району Волинської області.

Інформує: Гроголь Л.І. – депутат районної ради.

3. Про реорганізацію комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико - санітарної допомоги” в комунальне підприємство „Луцький районний центр первинної медико - санітарної допомоги”.

Інформує: Свирида О.М. – депутат районної ради.

4. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету.

Інформує: Свирида О.М. – депутат районної ради.

5. Різне.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Береза 727141

Дата оприлюднення: 02.04.2018 р.

Рішення №:
Дата: