Про призначення головного лікаря комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”

Заголовок:

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від _________№_________                                                                    Проект

м. Луцьк

Про призначення головного лікаря

комунального закладу „Луцький районний центр

первинної медико – санітарної допомоги”

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 6.2. Статуту комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”, пунктів 1.6, 3.1.3, 4.4, 5.11 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я України від 05 жовтня 2005 року № 308/519 „Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення”, розглянувши заяву Чертюк Оксани Петрівни, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити Чертюк Оксану Петрівну на посаду головного лікаря комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” з _____________________.

2. Доручити голові районної ради Приходьку В.В. укласти з Чертюк О.П. контракт.

3.Встановити з ______________________ року надбавку за складність, напруженість у роботі головному лікарю комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” Чертюк Оксані Петрівні в розмірі 50 % посадового окладу.

4. Здійснювати щомісячне преміювання Чертюк О.П. у розмірі 50 % посадового окладу.

5. Здійснювати виплату матеріальної допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу на рік.

6.Погодити ведення роботи за спеціальністю лікаря загальної практики сімейної медицини у межах робочого часу за основною посадою з виплатою 25 % посадового окладу лікаря відповідної спеціальності.

7.Вищезазначені виплати здійснювати в межах наявних коштів на оплату праці працівників, передбачених в кошторисі закладу.

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію районної ради з гуманітарних питань.

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Шкльода 722421

Дата оприлюднення: 01.02.2018 р.

Рішення №: