Ви є тут

Звернення голови районної ради з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого український народ вшановує Героїв Небесної Сотні, які загинули, захищаючи  майбутнє нашої держави.

Усі вони прожили різне життя — хто довге, а хто зовсім коротке. Вони були дуже різними, але їх, як і сотні тисяч учасників Майдану, мільйони по всій Україні та в цілому світі, об'єднало прагнення правди. 

На шляху боротьби за демократичні цінності та європейські прагнення їх не зупинили ні кулі снайперів, ні гранати, ні людська жорстокість. Вони разом з українським народом повстали проти наруги над волею людей. Заради майбутнього для оновленої, кращої України вони виконали те, про що кажуть нам рядки Гімну, — своє тіло і своє життя  вони віддали за нашу свободу.

Вдивляючись у обличчя Героїв Небесної Сотні на фотографіях, згадаймо про їхній подвиг, який вже вписаний у найвеличніші сторінки української історії. Нам належить зробити все, щоб збудувати таку Україну, за яку вони поклали своє життя. 

Нам випало бути свідками подій драматичних і надзвичайно болючих, таких, що визначатимуть наше майбутнє. Події ці творилися звичайними людьми — нашими сучасниками, нашими співвітчизниками. На жаль, не всі з них залишилися серед живих.

Із власної історії знаємо: задля великої мети кров проливається недаремно. Через це ми — народ, якого правди сила ніким звойована ще не була і не буде. Майдан довів, що сплюндрувати найголовніше — нашу душу — вже точно не вдасться — на її захист стала Небесна Сотня, Герої, які завжди з нами.

 

Віддаймо шану патріотизму і мужності Героїв Небесної Сотні. Вклонімося кожному, хто виступив проти авторитарного режиму, і всім тим, хто зараз захищає нас від російської агресії!

Вічна і світла пам’ять Патріотам, Героям Небесної сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу…

Не забудемо! Герої не вмирають! Слава Україні!

 

 

Голова районної ради

В.В. Приходько