Ви є тут

Заява голови Луцької районної ради Волошенюка І.В. щодо суспільно – політичної ситуації в Україні

Заява голови Луцької районної ради

Волошенюка І.В. щодо

суспільно – політичної ситуації в Україні

 

Я, голова Луцької районної ради, керуючись інтересами жителів Луцького району, висловлюю рішучий протест проти подій, що розгортаються в м. Київ, і вимагаю негайного відновлення законності і порядку.

Хвиля насильства, що розповсюджується вулицями Києва, є результатом протиправних дій безвідповідальних політиків, які фактично узурпували право народу на висловлення своєї позиції і перетворили мирне зібрання громадян у поле битви. Радикально налаштовані угруповання руйнують пам’ятники та адміністративні будівлі, здійснюють підпали та закликають до повалення конституційного ладу в країні. Розгул насильства має бути негайно зупинений, адже дестабілізація політичного й економічного життя країни неминуче призведе до громадянської війни.

Я переконаний, що не цього прагнули українці, демонструючи свою позицію. Україні та її громадянам потрібні стабільне сьогодення і прогнозоване майбутнє.

Однак окремі політики намагаються використати громадські акції на власну користь, без правил та законів змагаючись за владу. Я, категорично засуджую тих політиків – членів Партії регіонів, які своїми вчинками дискредитують дану політичну силу. Вважаю, що їхні дії є несумісними із подальшим перебуванням у лавах Партії.

Я також вважаю, що іноземні політичні діячі не повинні втручатися у внутрішні справи України. Те, що відбувається в нашій державі сьогодні – дуже складна ситуація. Але участь у політичних заходах на Україні іноземних політиків є неприпустимою, оскільки рішення про те, де бути Україні і що їй робити, повинна приймати сама Україна, український народ і українська влада, яку народ обрав.

Я поважаю громадянську позицію кожної людини, її думку, право на мирний протест і тому висловлюю глибоке обурення такими діями представників державної влади, що перейшли  межу. Рішуче засуджую спроби кривавого розгону учасників Євромайдану, застосування сили до мирних мітингувальників та вимагаю відповідальності для усіх, хто вдався до протизаконних дій.

У зв’язку з тим, що суспільно – політична ситуація в Україні вийшла з – під контролю вимагаю від Президента України Віктора Януковича, Прем’єр – міністра України Миколи Азарова та Голови Верховної Ради України Володимира Рибака – зробити все необхідне для збереження цілісності України і захисту конституційного ладу у державі та не дозволити подальшого кровопролиття. Ми не можемо допустити розвалу нашої країни. Маємо керуватися не бурхливими емоціями, а розважливістю, адже нам усім тут жити і працювати на благо нашої держави. Шляхи виходу із ситуації, що склалася, мають обговорюватися і вирішуватися виключно за столом переговорів, а не із застосуванням сили на вулицях міст України.

Я закликаю владний тріумвірат до активної роботи і вірю, що сторони дійдуть згоди і залагодять ситуацію, яка сьогодні склалася, в межах законності та з позиції державності. Має переважити розум і здоровий глузд. Адже унітарність України та монолітність нації – найцінніше.