Вітання голови ради з Новим Роком!

Шановні жителі Луцького району!

Ось і завершується 2018 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Дозвольте мені особисто та від імені депутатського корпусу Луцької районної ради привітати вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного.  Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та  достатком ваші оселі.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

Нехай наступний, 2019 рік, буде стабільним та успішним, доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших родин, а цілюще Господнє благословення обдаровує щастям і усілякими земними радощами.

З Новим роком!

З повагою,