ВІтання до Дня працівників соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери Луцького району!

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем працівника соціальної сфери!

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Тисячі людей відчувають Вашу турботу, увагу і доброзичливість, бо Ви щодня допомагаєте їм справитися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізуєте активну соціальну політику держави.

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність.

Зі святом вас! Щиро вірю, що Ваша працьовитість, компетентність і надалі будуть служити людям.

Низький Вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу.

З повагою Валентин Приходько

голова Луцької районної ради