Відзначив 90-річний ювілей Ростислав Григорович Кушнірук

Жвавий, з добрими очима, громадський та культурний діяч, в минулому депутат районної ради, почесний громадянин Луцького району, житель с. Княгининок, Кушнірук Ростислав Григорович зустрічає гостей, які приходять до його оселі, щоб щиро привітати з поважним ювілеєм – 90-річчям.

30 червня завітали до нього керівники району: голова районної ради Валентин Приходько, голова районної державної адміністрації Володимир Кец та заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас. Вітаючи з днем народженням очільники району вручили Ростиславу Григоровичу Почесну грамоту Волинської обласної ради та Подяку голови Волинської облдержадміністрації, побажали довголіття, бадьорості та добра.

Довідково: Кушнірук Ростислав Григорович - один із організаторів Народного Руху України на Волині, активно пропагандує українську національну ідею, є членом ради обласної організації Волинського товариства "Просвіта", працює над збором матеріалів про учасників повстанської боротьби на Україні. Понад тридцять років керує народною аматорською хоровою капелою "Посвіт".

За багаторічну подвижницьку працю на ниві української культури та активну громадську діяльність Ростислав Григорович першим удостоєний звання лауреата обласних премій "Одержимість" та імені Миколи Куделі, відзначений медаллю "За працю і звитяги", пам'ятним знаком до 100 річчя Р.Шухевича, численними грамотами, дипломами та подяками. У 1998 році Ростиславу Григоровичу Кушніруку присвоєно звання "Заслужений працівник культри України".

Кушнірук Ростислав Григорович був депутатом п'ятого скликання Луцької районної ради, активний у громадському житті територіальної громади району.

До 10-ї річниці Незалежності України Ростислав Григорович видав збірку "Оригінальні твори та обробки авторських, народних пісень" з репертуару хорової капели "Посвіт". У травні 2007 року видано другу збірку "Ми зародилися із крові Народу", яка присвячена 65-й річниці створення УПА.

Кушнірук Ростислав Григорович є лауреатом обласної літературно - мистецької премії в галузі літератури, культури і мистецтва імені Миколи Куделі 2000 року.