Відкриття оновленого спортивного залу ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Лаврів

18 квітня у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Лаврів відбулося урочисте відкриття та освячення спортивного залу після капітального ремонту.

Привітати учнів, педагогів та вчителів закладу з цією подією завітали голова районної ради Валентин Приходько, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Озінович, депутат районної ради Олександр Свирида, голова Гіркополонківської сільської ради Ніна Симонович, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадмістрації Тетяна Крамар, депутати місцевої ради.

Традиційно під бурхливі оплески присутніх гості перерізали символічну стрічку, тим самим дали нове життя спортивному залу.

Валентин Приходько у своєму виступі привітав присутніх з відкриттям щойно відремонтованого спортивного залу, побажав їм щоб всі зайняття та змагання, що проходитимуть у ньому були яскравими, насиченими та цікавими, щоб уроки з фізичної культури проходили з радістю, а учні закладу готові були досягти високих результатів не тільки на районному та обласному рівні, але й на рівні всеукраїнському та світовому.

Зі словами щирої вдячності до керівництва району звернувся директор школи Віктор Папко подякував їм за взаєморозуміння та всебічну підтримку загальноосвітнього закладу та побажав всім здоров’я, наснаги та невичерпної енергії.

У свою чергу учні ЗЗСО I-III cт. с. Лаврів продемонстрували гостям та батькам чудовий концерт та свої здібності з фізичної культури.

Примітка: за рахунок коштів районного бюджету у спортивному залі було замінено вікна на енергозберігаючі, проведено капітальний ремонт підлоги, стін та стелі, замінено систему опалення, повністю замінено електромережу та встановлено нові прилади освітлення в спортивному залі, на вікна встановлено захисну сітку, оновлено роздягальню тощо.

Приємно відмітити, що за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» учні закладу загальної середньої освіти с. Лаврів отримали у подарунок спортивний інвентар (нові м’ячі, драбинки, канати та інший інвентар).

Хочемо зазначити, що це 12 за рахунком спортзал, який за кошти районного бюджету відремонтовано та оновлено в районі.