Ви є тут

Відкриття амбулаторії у Піддубцях

Сьогодні, 14 липня у селі Піддубці відбулось довгоочікуване офіційне відкриття реконструйованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Участь у даному заході взяли: голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, голова районної ради Валентин Приходько, голова райдержадміністрації Володимир Кец,    в.о. начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Тимощук, , Піддубцівський сільський голова  Борис Горбатюк, генеральний директор Луцького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Чертюк, представники Світового банку та працівники амбулаторії.

Довідково: Реконструкція приміщення колишнього Піддубцівського ФАПу під розміщення амбулаторії  загальної практики сімейної медицини, розпочалась у 2018 році. Об’єкт споруджувався упродовж двох років коштом субвенції на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Освоєно майже 4,7 млн грн. Загальна площа реконструйованого приміщення – 247,2 кв м. У амбулаторії будуть обслуговуватись мешканці шести навколишніх сіл, зокрема: Піддубців, Гаразджі, Романова, Ботина, Верхівки та Новокотова. 

Слід зазначити, що на реалізацію даного проєкту на умовах співфінансування долучилась і Луцька районна рада. З бюджету Луцького району було виділено понад 150 тисяч  гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції цього приміщення, а також близько 200 тисяч гривень було виділено на забезпечення амбулаторії усім необхідним медичним обладнанням.