Ви є тут

Відбувся Вечір Різдвяних Колядок у селищі Торчин

Кожен християнин з трепетом і любов’ю готується до свята народження Христа Спасителя, адже Різдво Христове – одне з найвеличніших свят і чи не найбагатше за розмаїттям народних обрядів і звичаїв. У це свято особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день — незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної Історії щирим і сповненим радості привітанням: „Христос рождається — Славімо Його!”.  

 

14 січня 2014 року у селищі Торчин відбувся Вечір Різдвяних Колядок. У даному дійстві взяли участь діти недільних шкіл та церковні хори Луцького благочиння. Зал  будинку культури був переповнений гостями. Біля входу гостинно усіх зустрічав настоятель Свято-Миколаївського храму священник Володимир Бірук. Щирим вітанням та дзвінкою колядою радували серця глядачів хористи храму селища Торчин, села Буяни, Шепель, Білосток, Несвіч, Смолигів, Баїв та Ратнів.  

 

Надзвичайно зворушливими були виступи діток недільних шкіл. Всі вони щиро прославляли новонароджене Дитятко Христа. Веселі колядки і побажання, новорічні віншування легко лягали на серце і звеселяли душу. 

 

 

 

 На святі були присутні голова Луцької районної ради Ігор Волошенюк, Торчинський селищний голова Юрій Кревський, депутати районної ради Валентина Яблонська та Ольга Вегера. Ігор Васильович подякував усім хто брав участь у даному заході і вручив квіти для організатора дійства Ольги  Бірук. У своєму виступі голова ради зазначив, що такі свята, де можна почерпнути для себе чогось, нового, доброго та мудрого і надалі будуть згуртовувати християн у вірі та любові до Бога.


Свято вдалося на радість людям і на славу Божу. Адже, жити, прославляти Бога – це обов’язок кожного християнина. Але коли потрапляєш у різдвяну казку, мимоволі сам, поруч із дітками, стаєш дитиною, яка щиро вірить у новорічні дива.