Ви є тут

Відбувся «круглий стіл» на тему реформи у галузі медицини

15 березня відбулось засідання «круглого столу» з питань реформи у галузі медицини. Участь у даному заході взяв голова районної ради Валентин Приходько, голова районної державної адміністрації Ігор Ярмольський, начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ігор Ващенюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Боярчук, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, представники центральної районної лікарні та Торчинської районної лікарні, члени гуманітарної комісії районної ради, засоби масової інформації.

Ігор Степанович детально розповів про головні аспекти медичної реформи на рівні країни та області. Також надав інформацію про етапи створення госпітальних округів, зокрема, і у нашому районі.

 Присутні піднімали питання про діяльність районних закладів охорони здоров’я, як на первинному так і на вторинному рівні, про функціонування Торчинської районної лікарні та про її майбутнє.

Учасники «круглого столу» дійшли до спільної згоди – усіма силами зберегти заклади охорони здоров’я в умовах децентралізації.