Ви є тут

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

23 лютого відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету. Участь у даній комісії взяли голова районної ради Валентин Приходько, голова районної державної адміністрації Ігор Ярмольський, депутати районної ради: Карбовський С.Є., Бляшук О.В., Бондар І.Я., Веремчук В.Б., Гроголь Л.І., Гвоздецький О.Я., Костючик С.Г., Свирида О.М.

         Основним питанням було затвердження переліку доріг загального користування місцевого значення, капітальний, поточний, середній  або дрібний ремонт яких доцільно здійснити у 2018 році  за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України за програмою «Субвенція з держаного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах».

         А також розглядалось питання про виділення коштів з районного бюджету для участі у співфінансуванні капітального ремонту приміщень Волинської обласної інфекційної лікарні.

         По кожному питанню депутати прийняли відповідні рішення.