Відбулось пленарне засідання 23 позачергової сесії районної ради

06 жовтня о 10.00  відбулось пленарне засідання двадцять третьої позачергової сесії Луцької районної ради 7 скликання під головуванням Валентина Приходька.

У сесійній залі зареєструвалось 28 депутатів із 34. На сесії, крім депутатів були присутні голова Луцької районної державної адміністрації Ігор Ярмольський, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Боярчук, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, окремі керівники районних установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Традиційно, перш ніж перейти до питань порядку денного депутати озвучили свої депутатські запити. На сесії було розглянуто та одноголосно підтримано 11 депутатських запитів:

Про підтримку депутатського запиту Кучери Ю.В. щодо виділення коштів на ремонт дороги по вул. Зеленій с. Несвіч;

Про підтримку депутатського запиту Пивовар М.Й. щодо виділення коштів для ремонту актового залу ЗОШ І –ІІІ ст. смт Торчин;

Про підтримку депутатського запиту Пивовар М.Й. щодо фінансування Програми підготовки робітничих кадрів

Про підтримку депутатського запиту Пивовар М.Й. щодо виділення коштів на придбання медобладнання;

- Про підтримку депутатського запиту Никонюка А.О. щодо виділення коштів

- Про підтримку депутатського запиту Заня А.Ю. щодо виділення коштів на завершення облаштування тротуарних доріжок по вул. Перемоги с. Полонка;

- Про підтримку депутатського запиту Бондара І.Я. щодо виділення коштів;

- Про підтримку депутатського запиту Лисак О.В. щодо виділення коштів на терміновий ремонт аварійної ділянки дороги вул. Молодіжної села Садів;

- Про підтримку депутатського запиту Коляди В.В. щодо виділення коштів на ремонт містка по вул. Козацькій села Усичі;

- Про підтримку депутатського запиту Мельника  О.В. щодо виділення коштів на огорожу ЗОШ І-ІІ ст. с. Промінь;

- Про підтримку депутатського запиту Рабчевської В.В. щодо виділення коштів на апроведення вуличного освітлення вул. Кондзелевича села Білосток;

Потому районна  рада оперативно приступила до розгляду питань порядку денного:

- Про інформацію про результати діяльності місцевої прокуратури на території Луцького району за І півріччя 2017 року.

Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотек – філій с. Одеради, с. Боголюби, с. Забороль, с. Шепель.

Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Луцького району бібліотек – філій с. Одеради, с. Боголюби, с. Забороль, с. Шепель.

- Про надання згоди на безоплатну передачу технологічного обладнання котелень шкіл.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

- Про припинення діяльності загальноосвітньої школи І ступеня с. Тарасове шляхом ліквідації юридичної особи.

- Про внесення змін до Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2016 – 2017 роки.

- Про внесення змін та доповнень до Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою повноважень на 2017 рік.

- Про надання дозволу комунальному закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” на встановлення плати за послуги у сфері охорони здоров’я.

- Про надання згоди на передачу в оренду майна.

- Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу Луцького району на 2016 – 2020 роки в новій редакції.

- Про внесення змін та доповнень до районної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2012 – 2017 роки.

- Про внесення змін та доповнень до районної „Програми висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, додаткової економічної підтримки та реформування редакції Луцької районної газети Слава праці на 2016 – 2018 роки”.

- Про внесення змін та доповнень до Програми матеріально – технічного забезпечення військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в районі на 2017 – 2018 роки.

- Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації Програми матеріально – технічного забезпечення військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в районі на 2017 – 2018 роки.

- Про надання згоди комунальному підприємству „Луцьке”.

- Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна.

- Про укладання та підписання Меморандуму про співпрацю щодо компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

- Про виконання районної цільової Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2008 – 2016 роки.

- Про використання бюджетних коштів головними розпорядниками, одержані з районного бюджету у І півріччі 2017 року.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2016 № 15/9 „Про районний бюджет на 2017 рік”.

- Про звернення депутатів Луцької районної ради Волинської області до Президента України П.О. Порошенка, Голови Верховної Ради України А.В. Парубія, Прем’єр – міністра України В.Б. Гройсмана, Генерального прокурора України Ю.В. Луценка.

- Про створення на базі ЗОШ І - ІІІ ст. с. Лаврів навчально – виховного комплексу с. Лаврів.

По всіх питаннях, винесених на позачергову сесію районної ради, депутати прийняли відповідні рішення.