Відбулось друге пленарне засідання першої сесії районної ради восьмого скликання

15 грудня 2020 року під керівництвом голови Луцької районної ради Олександра Омельчука відбулось друге пленарне засідання першої сесії районної ради восьмого скликання. На сесію прибули та зареєструвалися 52 із 54 депутатів.

Перед початком роботи пленарного засідання голова районної ради Олександр Омельчук оголосив про створення депутатської фракції ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» у Луцькій районній раді.

Потому районна рада оперативно приступила до питання обрання заступника голови районної ради

Заступником  голови Луцької районної ради став представник ВО «Свобода» Сергій Сівак.  За його кандидатуру проголосував 41 депутат.

Також районна рада розглянула ряд питань, зокрема:

- Про заступника голови районної ради.

- Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.

- Про початок реорганізації Горохівської, Ківерцівської, Рожищенської, Маневицької районних рад Волинської області шляхом приєднання до Луцької районної ради Волинської області.

- Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату районної ради.

- Про президію районної ради.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.