Ви є тут

Відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

Щедрий на свята останній місяць осені подарував нам – День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

         15 листопада відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства, колишніх начальників управлінь,  голів та директорів колгоспів та радгоспів. Адже, сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих.

         Вшанувати нелегку хліборобську працю та нагородити Почесними грамотами та Подяками за високі трудові досягнення, вагомий внесок у розвиток сільського господарства та з нагоди професійного  свята  прибули голова Луцької районної ради Валентин Приходько та голова Луцької районної державної адміністрації Тарас Яковлев.

         Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомний труд, уроки людяності, мудрості та життєвого досвіду ветеранів аграрного сектору, які теж були присутні в залі.

         Вітальні адреси вдало перепліталися з творчими виступами талановитих артистів району.