Відбулася 41 позачергова сесія районної ради сьомого скликання

26 липня під керівництвом голови Луцької районної ради Валентина Приходька відбулася сорок перша позачергова сесія районної ради сьомого скликання. На сесію прибули та зареєструвалися 22 із 34 депутатів.

На пленарному засіданні були присутні голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев, начальник управління фінансів районної державної адміністрації  Лариса Бусель, окремі керівники структур та організацій району.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, депутати районної ради озвучили свої депутатські запити:

- Про підтримку депутатського запиту Веремчука В.Б. щодо вчинення кримінального правопорушення.

- Про підтримку депутатського запиту Мельничук О.А. щодо виділення коштів  для завершення ремонту даху загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села Веселе.

Потому депутати розглянули питання порядку денного:

- Про внесення змін та доповнень до Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою повноважень на 2019 рік.

- Про внесення змін та доповнень до районної Програми фінансової підтримки комунального підприємства „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради” на 2019 – 2020 роки.

-  Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Прорайонний бюджет на 2019 рік”.

- Про надання згоди на безоплатну передачу рухомого та нерухомого майна.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. с. Липини Луцького району.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

- Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.

- Про зняття з контролю рішень районної ради.

- Про звернення депутатів Луцької районної ради щодо незаконного змушення ПАТ „Волиньгаз” комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі інформації за рахунок бюджетних коштів”.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

- Про припинення діяльності шляхом ліквідації комунального підприємства „Луцьке”.

Загалом сесія пройшла конструктивно. В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.