Ви є тут

Відбулась тридцять друга позачергова сесія районної ради

25 квітня відбулося засідання тридцять другої позачергової сесії районної ради шостого скликання. Із 62 районних обранців прибули та зареєструвалися 45.

В роботі сесії районної ради взяли участь начальник Луцького РВ УМВС України у Волинській області Сергій Тягунов, в.о. прокурора Луцького району, старший радник юстиції Павло Манзій, начальник районного управління юстиції Ігор Оксенчук, керівники районних установ та організацій, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

Районна рада оперативно приступила до розгляду питань порядку денного:

1.Про внесення змін до персонального складу постійних комісій районної ради.

2.Про новий персональний склад Президії районної ради.

3.Про внесення змін до рішення районної ради від 08.02.2014 № 29/2 „Про районний бюджет на 2014 рік”.

4.Про  виконання Програми  забезпечення пожежної безпеки  Луцького району на 2011 – 2013 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16 лютого 2011 року №4/12.

5.Про надання територіальній громаді сіл, селищ Луцького району в особі Луцької районної ради в постійне користування земельної ділянки для обслуговування адміністративної будівлі з гаражами.

6.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради.

7.Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки за межами населеного пункту на території Лаврівської сільської ради.

8.Про використання Прапора Європи.

9.Про інформацію прокурора Луцького району Масалова С.М. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району у 2013 році.

10.Про інформацію начальника Луцького РВ УМВС України у Волинській області Тягунова С.А. про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

11.Про передачу транспортних засобів.

12. Різне.

По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.