Ви є тут

Відбулась Спартакіада серед керівників підприємств, установ та організацій району

17 березня у приміщенні дитячо – юнацької спортивної школи Луцького району пройшли спортивні змагання серед керівників підприємств, установ та організацій Луцького району.

Змагання проводилися з таких видів спорту: волейбол, настільний теніс, шахи, шашки і дартс.

У змаганнях з шахів серед жінок в рамках Спартакіади серед керівників підприємств, установ та організацій Луцького району друге місце зайняла Наталія Мусіюк, яка представляла на змаганнях Луцьку районну раду. А серед чоловіків в змаганнях з шахів взяв участь депутат районної ради Олександр Котко.

У змаганнях із шашок Луцьку районну раду представляли радник – консультант голови ради з питань соціально – економічного та культурного розвитку Лариса Козак, яка зайняла третє місце, а серед чоловіків депутат Луцької районної ради Олексій Мельник – третє місце. Друге місце у змаганнях з дартсу посіла начальник відділу з питань організаційної роботи районної ради Лілія Береза, а серед чоловіків призове перше місце посів Торчинський селищний голова Юрій Кревський.

Перемогу в змаганнях з настільного тенісу, а саме за зайняте третє місце отримали радник – консультант голови ради з питань міжнародного співробітництва та проектної діяльності Юлія Яценюк та Торчинський селищний голова Юрій Кревський, який посів перше місце.

Волейбольну команду Луцької районної ради представляли: голова районної ради Валентин Приходько, депутати районної ради, а саме Олександр Бляшук, Віталій Сас, Анатолій Фіц, Віталій Пудлік, Микола Денисюк та Лищенський сільський голова Віталій Шкорупський. Команда Луцької районної ради здобула друге місце в змаганнях з волейболу.

За підсумками змагань друге загальнокомандне місце в Спартакіаді серед керівників підприємств, установ та організацій Луцького району посіла команда Луцької районної ради.