Відбулась 52 позачергова сесія районної ради

09 жовтня під керівництвом голови Луцької районної ради Валентина Приходька відбулася п’ятдесят друга позачергова сесія районної ради сьомого скликання. На сесію прибули та зареєструвалися 19 із 34 депутатів.

На пленарному засіданні були присутні: перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Озінович, окремі керівники структур та організацій району.

На сесії розглядалися такі питання порядку денного:

- Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 47/7 „Про районний бюджет на 2020 рік”.

- Про внесення змін до контракту з директором комунального підприємства „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради” Коновалом С.М.

- Про виключення Ткачика О.В. зі складу ліквідаційної комісії з припинення комунального підприємства „Луцьке”.

- Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Струмівка Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Різне.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.