Відбулась 51 позачергова сесія районної ради

11 вересня під керівництвом голови Луцької районної ради Валентина Приходька відбулася п’ятдесят перша позачергова сесія районної ради сьомого скликання. На сесію прибули та зареєструвалися 21 із 34 депутатів.

На пленарному засіданні були присутні: керівник Луцької місцевої прокуратури Волинської області Василь Корнесюк, голова районної державної адміністрації Володимир Кец, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Озінович, окремі керівники структур та організацій району.

На пленарному засіданні районної ради розглядалися такі питання порядку денного:

- Про інформацію про результати діяльності Луцької місцевої прокуратури на території Луцького району за І півріччя 2020 року.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 47/7 „Про районний бюджет на 2020 рік”.

- Про технічні документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності Луцької районної ради, які перебувають у постійному користуванні комунального підприємства „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради”.

- Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Княгининок Княгининівської сільської ради Луцького району Волинської області.

- Про перейменування та затвердження нової редакції статуту комунальної установи „Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Луцької районної ради.

- Про звіт голови районної ради.

- Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2020 року.

- Різне.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.