Відбулась 50 позачергова сесія районної ради

10 липня під керівництвом голови Луцької районної ради Валентина Приходька відбулася п’ятдесята позачергова сесія районної ради сьомого скликання. На сесію прибули та зареєструвалися 21 із 34 депутатів.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради представив депутатам ради та всім присутнім голову районної державної адміністрації Кеца Володимира Олександровича.

На сесію також запрошувалися перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Озінович та заступник голови райдержадміністрації  Інна Бас, окремі керівники структур та організацій району та сільські голови.

На пленарному засіданні районної ради розглядалися такі питання порядку денного:

1. Про підтримку депутатського запиту Веремчука В.Б. щодо попередження загрози життю населення.

2.  Про затвердження Програми покращення  функціонування Центру обслуговування платників  Луцької державної податкової інспекції Луцького управління Головного управління державної  податкової служби у Волинській області на 2020 – 2021 роки.

3. Про виконання Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018 – 2019 роки.

4. Про затвердження Порядку надання поворотної фінансової допомоги.

5. Про надання поворотної фінансової допомоги комунальному підприємству „Райтеплобуд”.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 47/7 „Про районний бюджет на 2020 рік”.

7. Про технічні документації із землеустрою щодо поділу земельних  ділянок комунальної власності Луцької районної ради, які перебувають у постійному користуванні комунального підприємства „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради”.

8. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству  „Торчинська районна лікарня  Луцької районної ради” на встановлення плати за послуги, які надаються у сфері охорони здоров’я.

9. Про розподіл орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району.

10. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” на встановлення плати за послуги у сфері охорони здоров’я.

11. Про  внесення змін до списку присяжних.

12. Про використання бюджетних коштів  розпорядниками, одержаних  з районного бюджету в 2019 році.

13. Про зняття з контролю рішень районної ради.

14. Про надання дозволу на реконструкцію приміщення.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Княгининок Княгининівської сільської ради Луцького району Волинської області.

16. Про Звернення депутатів фракції ВО „Батьківщина” Луцької районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Національного антикорупційного бюро України та Державного бюро розслідувань щодо перегляду Прогнозного енергетичного балансу України та зловживань у цій сфері.

17. Про звернення депутатів Луцької районної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України щодо відміни постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу.

18. Про створення комунальної установи „Луцький районний методичний кабінет Луцької районної ради”.

19. Про укладення строкових трудових договорів з керівниками закладів загальної середньої освіти.

20. Про внесення змін до персонального складу президії районної ради.

21. Різне.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.