Відбулась 48 позачергова сесія районної ради

29 січня під керівництвом голови Луцької районної ради Валентина Приходька відбулася сорок восьма позачергова сесія районної ради сьомого скликання. На сесію прибули та зареєструвалися 24 із 34 депутатів.

На пленарному засіданні були присутні: голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Озінович, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, окремі керівники структур та організацій району.

Перед початком пленарного засідання депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв Крут, бійця 10-ї окремої гірсько – штурмової бригади Миколи Сорочука, який загинув від кулі снайпера та загиблих за волю та незалежність України, Героїв Небесної сотні, , добровольців та військовослужбовців, які полягли, захищаючи нашу землю від російського агресора на Сході та Півдні України.

На сесії голова районної виборчої комісії  Руслана Денисюк зачитала постанову Луцької районної виборчої комісії Волинської області від 17 січня 2020 року № 6 „Про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати включеного до виборчого списку Луцької районної ради у Волинській області організації ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРЕШЕНКА „СОЛІДАРНІСТЬ” Судиму В’ячеслава Павловича”. Присутні привітали В’ячеслава Павловича з обранням депутатом, а голова ради Валентин Васильович вручив значок депутата та побажав активної плідної роботи.

Потому депутат районної ради Григорій Борейчук озвучив свій депутатський запит щодо цільового використання земельної ділянки у селі Промінь.

На пленарному засіданні районної ради розглядалися такі питання порядку денного:

- Про Програму економічного і соціального розвитку Луцького району на 2020 рік.

-  Про затвердження Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою  повноважень на 2020 рік.

-  Про затвердження районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” на 2020 – 2021 роки.

- Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Луцькому районі на 2019 – 2021 роки.

- . Про затвердження звіту „Про виконання районного бюджету за 2019 рік”.

- . Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 47/7 „Про районний бюджет на 2020 рік”.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району.

-  Про надання згоди на безоплатну передачу майна територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району.

-  Про зміну цільвого призначення приміщення районної дитячої бібліотеки.

- Про підтримку створення асоціації „Волинська обласна асоціація органів місцевого самоврядування”.

- Про внесення змін до персонального складу постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

- Про внесення змін до персонального складу президії районної ради.

- Про визначення строків проведення звітів депутатів районної ради сьомого скликання перед виборцями.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

Вкінці пленарного засідання радник – консультант голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності ради Максим Шкльода довів до відома депутатів, що відповідно до Закону України „Про запобігання корупції” суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

У разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство.

Також, статтею 3661 Кримінального кодексу України передбачено відповідальність за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

У разі притягнення суб’єкта декларування до відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації або в разі виявлення у ній недостовірних відомостей суб’єкт декларування зобов’язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями.

По завершенню пленарного засідання голова районної ради Валентин Приходько та голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев повідомили депутатський корпус про останній робочий день начальника управління фінансів районної державної адміністрації Лариси Бусель. Очільники району подякували головному фінансисту району за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вручили Почесну грамоту голови районної державної адміністрації.