Відбулась 44 позачергова сесія районної ради

25 жовтня під керівництвом голови Луцької районної ради Валентина Приходька відбулася сорок четверта позачергова сесія районної ради сьомого скликання. На сесію прибули та зареєструвалися 22 із 34 депутатів.

На пленарному засіданні були присутні: голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Озінович, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, керівник Луцької місцевої прокуратури Корнесюк В.А., начальник Луцької ДПІ Луцького управління ГУ ДФС у Волинській області Демчук Н.В., окремі керівники структур та організацій району.

На пленарному засіданні районної ради розглядалися такі питання порядку денного:

1. Про інформацію про результати діяльності Луцької місцевої прокуратури на території Луцького району за 6 місяців 2019 року.

2. Про внесення змін до Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018 – 2019 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою повноважень на 2019 рік.

4. Про затвердження Програми патріотичного виховання  молоді, підготовки та проведення приписки і призову юнаків на строкову військову службу до Збройних сил України, Національної Гвардії  України та інших військових формувань в Луцькому районі на 2019 – 2020 роки.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік”.

6. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого  самоврядування голові районної ради.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.