Відбулась 43 позачергова сесія районної ради

04 жовтня під керівництвом голови Луцької районної ради Валентина Приходька відбулася сорок третя позачергова сесія районної ради сьомого скликання. На сесію прибули та зареєструвалися 19 із 34 депутатів.

На пленарному засіданні були присутні: голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Озінович, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, окремі керівники структур та організацій району.

На пленарному засіданні районної ради розглядалися такі питання порядку денного:

Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік”.

Про встановлення комунальному підприємству ,,Райтеплобуд” тарифів на виробництво та постачання теплової енергії.

Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства „Райтеплобуд”.

Про технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” на встановлення плати за послуги у сфері охорони здоров'я.

Про підтримку Звернення депутатів Луцької районної ради до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо майбутнього продажу земель.

Про підтримку звернення депутатів Луцької районної ради до Президента України, голови Верховної Ради України щодо недопущення здачі національних інтересів України.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.