Відбулась 38 позачергова сесія районної ради

03 квітня о 10.00  відбулось пленарне засідання тридцять восьмої позачергової сесії Луцької районної ради 7 скликання під головуванням Валентина Приходька.

У сесійній залі зареєструвалось 22 депутати із 34. На сесії, крім депутатів були присутні керівник Луцької місцевої прокуратури Василь Корнесюк, начальник Луцького РВП Луцького ВП ГУНП у Волинській області, підполковник поліції Володимир Зусько, голова Луцької районної державної адміністрації Тарас Яковлев, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, окремі керівники районних установ та організацій.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного депутати озвучили свої депутатські запити:

- Про підтримку депутатського запиту Перванчук О.Л. щодо виділення коштів.

- Про підтримку депутатського запиту Пудліка В.Г. щодо вирубки багаторічних насаджень на території Чаруківської сільської ради.

Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного позачергової сесії:

-  Про інформацію про результати діяльності Луцької місцевої прокуратури на території Луцького району у 2018 році.

-  Про інформацію про заходи, які вживались працівниками Луцького РВП ЛВП ГУНП у Волинській області у протидії злочинності та стабілізації криміногенної ситуації упродовж 2018 року та результати їх ефективності.

-  Про звіт голови районної державної адміністрації про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку Луцького району за 2018 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень.

- Про передачу закладу Луцького районного будинку культури із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність територіальної громади міста Луцька;

- Про Угоду про продовження дії контракту з директором комунального підприємства „Луцьке”.

- Про затвердження районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” на 2019 рік.

- Про внесення змін до списку присяжних.

- Про Районну програму ,,Обдарованість” на 2019 рік.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна загальноосвітніх навчальних закладів с. Гірка Полонка, с. Ратнів, с. Лаврів у комунальну власність Гіркополонківської сільської ради.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна загальноосвітніх

навчальних закладів с. Підгайці, с. Лище, с. Крупа, с. Воротнів у комунальну власність Підгайцівської сільської ради.

- Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Луцького району бібліотек-філій сіл Лище, Воротнів, Підгайці.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотек – філій сіл Лище, Воротнів, Підгайці.

- Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Луцького району бібліотеки – філії села Липини.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотеки – філії села Липини.

- Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Луцького району бібліотек-філій сіл Гірка Полонка, Лаврів, Ратнів, Гіркополонківської дитячої музичної школи.

- Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотек – філій сіл Гірка Полонка, Лаврів, Ратнів, Гіркополонківської дитячої музичної школи;

- Про виключення Центральної районної бібліотеки з переліку закладів культури базової мережі Луцького району та передачу майна у комунальну власність територіальної громади міста Луцька.

-  Про використання бюджетних коштів розпорядниками, одержаних з районного бюджету в 2018 році.

У питанні „Різне” голова районної ради Валентин Приходько зачитав відповідь служби автомобільних доріг у Волинській області на звернення депутатів Луцької районної ради щодо освітлення пішохідних переходів в населених пунктах Підгайці на автодорозі М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече та Струмівка на автодорозі Н – 22 Устилуг – Луцьк – Рівне. В даному листі зазначається, що враховуючи перспективи розвитку мережі державних автодоріг загального користування області на поточний рік та можливі терміни проведення поточного середнього або капітального ремонту автодоріг вищевказаного відрізку дороги служба автомобільних доріг рекомендує провести додаткове освітлення пішохідних переходів за кошти місцевих органів влади або інших сторонніх інвесторів.