Відбулась 37 позачергова сесія районної ради

07 березня о 12.00  відбулось пленарне засідання тридцять сьомої позачергової сесії Луцької районної ради 7 скликання під головуванням Валентина Приходька.

У сесійній залі зареєструвалось 25 депутатів із 34. На сесії, крім депутатів були присутні голова Луцької районної державної адміністрації Тарас Яковлев, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту ОДА Ігор Дмитришин, працівники районного будинку культури, окремі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, окремі керівники районних установ та організацій, сільські голови району

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного депутати озвучили свої депутатські запити:

- „Про підтримку депутатського запиту Веремчука В.Б. щодо функціонування каналізаційно – напірної станції у селі Гірка Полонка.

Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного позачергової сесії:

1. Про надання згоди на передачу установи Луцького районного будинку культури із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність Луцької міської ради.

2. Про надання згоди на передачу установи Центральної районної бібліотеки із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність Луцької міської ради.

3. Про можливе наступне вивільнення працівників Луцького районного будинку культури та Луцької районної централізованої бібліотечної системи.

4. Про затвердження нового складу ліквідаційної комісії з припинення діяльності дитячо – юнацької спортивної школи Луцького району Волинської області.

5. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою  повноважень на 2019 рік.

7. Про Програму економічного і соціального розвитку Луцького району на 2019 рік.

8. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2019 рік при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету.

9. Про внесення змін до Програми підтримки комунального підприємства „Луцьке” на 2019 – 2020 рр.

10. Про Районну програму підтримки органів виконавчої влади у Луцькому районі на 2019 – 2020 роки.

11. Про затвердження звіту Про виконання районного бюджету за 2018 рік”.

12. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік”.

Депутати районної ради при розгляді порядку денного виключили питання про Звернення щодо необхідності негайного прийняття Закону України Про імпічмент Президента України, створення тимчасової слідчої комісії в оборонній галузі України та запуску процедури імпічменту Президента України Петра Порошенка за державну зраду, сприяння ворогу та торгівлі на крові з країною окупантом.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.