Ви є тут

Урочисті збори присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2018 року в центральній районній бібліотеці відбувся «круглий стіл», присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Участь у засіданні взяли керуючий справами, начальник загального відділу районної ради Наталія Муравйова, заступник керівника апарату – завідувач сектору організаційної роботи райдержадміністрації Ігор Гусак, , ліквідатори Чорнобильської АЕС, працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, центральної районної бібліотеки та ін.

Представники влади подякували усім ліквідаторам за жертовність, героїзм та побажали здоров’я, вдячності людей, добробуту в родинах. А в знак подяки вручили Почесні грамоти та Подяки голови районної ради та райдержадміністрації.

Почесну грамоту районної ради за активну участь у Чорнобильському русі та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС отримав Лихач Микола Адамович - член Луцької районної добровільної благодійної організації «Спілка Чорнобиль».

Після урочистої частини, присутні переглянули фільм про Чорнобиль та отримали музичні вітання.