Ви є тут

Урочисті заходи присвячені Дню Перемоги

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Урочисті заходи до Дня Перемоги  у селі Підгайці відбулися на Меморіалі Слави, куди прийшли ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, педагоги загальноосвітньої школи, мешканці села. Мітинг – реквієм, присвячений 69 – ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, розпочався хвилиною мовчання. 

Першим зі словами вдячності до ветеранів звернувся Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк.

Голова районної ради Олексій Гвоздецький, звертаючись до присутніх відзначив: „Це день Пам’яті, осмислення уроків війни! І саме сьогодні, коли Україна в часі великих випробувань, коли проти нашого народу ведуть неоголошену війну, ми, як ніколи, відчуваємо ціну мирного неба. З вдячністю схиляємо голову перед живими героями, з глибокою повагою і сумом згадуємо про загиблих. Нехай страшне слово „війна” для українського народу буде тільки сторінкою з підручника історії про події, які завершились у 1945 році” – зазначив очільник району. 

Потому розпочалося урочисте покладання вінків та квітів до Меморіалу Слави.

Цього ж дня біля пам’ятника Невідомому солдату в районі Вересневого відбувся урочистий мітинг та покладання вінків, квітів до могил солдат, які загинули тут, визволяючи рідну землю. Перед присутніми виступили заступник голови Луцької районної ради Вадим Веремчук, голова районної державної адміністрації Юрій Цейко, заступник голови районної державної адміністрації Арсен Сидорчук.

Після мітингу відбулася поминальна панахида за загиблими в роки Великої Вітчизняної війни, яку провів протоієрей Свято-Михайлівської релігійної громади УПЦ КП села Гірка Полонка, благочинний Луцького району Володимир Присяжнюк.

У мітингу та покладанні взяли участь керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, представники підприємств, установ, організацій, ветерани Великої Вітчизняної війни та учасники бойових дій, молодь, жителі Луцького району.