Урочисті заходи до Дня соціальної сфери

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем, надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулися 01 листопада у залі засідань районної ради. Зі словами привітань до працівників соціальної сфери району звернулися голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев, керуючий справами, начальник загального відділу районної ради Наталія Муравйова, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Світлана Авраменко. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям та вручили Почесні грамоти та Подяки районної ради та районної державної адміністрації.

Після урочистого засідання для присутніх була підготовлена святкова концертна програма.