Ви є тут

Урочисті заходи до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада у районному будинку культури відбулись урочисті заходи до Дня  працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Щорічно це свято відзначається в нашій державі разом із Днем української писемності та мови, що є символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру. У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається народним мистецтвом.

На кожному заході, на кожному святі чи відзначенні визначної дати нас супроводжують працівники культури, часом нехтуючи вихідними днями чи власним часом та особистими справами.

Участь у даному заході взяли керуючий справами, начальник загального відділу районної ради Наталія Муравйова, голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, працівники культури району.

Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили очільники району, а також нагородили Почесними грамотами та Подяками кращих працівників культури Луцького району.

Приємним подарунком усім присутнім стали музичні вітання від колег районного будинку культури м. Ківерці.