Урочисті заходи до Дня медичного працівника

Професія медичного працівника заслуговує найвищої поваги, похвали та захоплення. А руки лікаря, який рятує життя пацієнта – поправу називають золотими.

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Аби вшанувати нелегку благородну професію людей у білих халатах, на святковий захід з нагоди Дня медичного працівника завітав голова районної ради Валентин Приходько та голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев.

У своїй промові голова районної ради Валентин Васильович висловив слова глибокої шани та подяки лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, усім працівникам дружньої медичної родини району. Адже, праця медичного працівника завжди була і залишається затребуваною і благородною. У медицині немає випадкових співробітників,  тому що саме тут працюють чуйні та турботливі люди, які вдень і вночі рятують людські життя.

Після теплих слів вдячності, кращі медичні працівники були нагороджені подяками, грамотами за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у наданні медичної допомоги населенню району, та з нагоди професійного свята, Дня медичного працівника.

Зокрема, Почесною грамотою районної ради були нагороджені:

Болжеларський Володимир Степанович – заступник директора з медичної частини КП„Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради”;

Степанюк Марія Дмитрівна – лікар загальної практики – сімейний лікар Білостоцької  АЗПСМ;

Та оголошено Подяку голови районної ради:

Левчуку Юрію Йосиповичу – завідувачу поліклінічним відділенням КП „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради”;

Гайдаю Леоніду Михайловичу – водій Заборольської АЗПСМ.

З найщирішими вітаннями до своїх колег звернувся директор КП „Луцька центральна районна лікарня” Сергій Коновал та головний лікар КНП „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” Оксана Чертюк. В своїй промові керівники установ відзначили здобуті протягом року досягнення, висловили слова подяки трудовим колективам за згуртованість у досягненні поставлених цілей, а також відзначили кращих з кращих медичних працівників району грамотами та подяками