У районі відзначили День вчителя

Традиційно в першу неділю жовтня Україна відзначає День вчителя.

03 жовтня з нагоди Дня працівників освіти  у районі відбулись урочисті заходи присвячені працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам.  У святково вбраній залі зібралися представники влади та педагогічні колективи району – директори шкіл, завучі, вчителі, методисти, а також учні та студенти навчальних закладів району.

Голова районної ради Валентин Приходько привітав усіх педагогів зі святом, побажав миру та злагоди, міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпної життєвої енергії та нових творчих знахідок. А також за сумлінне виконання посадових обов’язків, високу професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток освітньої галузі, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти нагородив Почесною грамотою районної ради:

- Повстанську Галину Володимирівну – заступника директора з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Піддубці;

- Сидорчука Арсена Арсеновича – психолога ЗЗСО І –ІІІ ст. с. Радомишль;

- Хобту Мирославу Миколаївну – завідувача ДНЗ «Ромашка» с. Коршів;

- Шукалович Світлану Павлівну – завідувача організаційно – методичним центром відділу освіти та культури районної державної адміністрації.