Ви є тут

У районі відзначили День Героя

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і учасники антитерористичної операції на Сході, Герої Небесної Сотні.  Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу учасників АТО, Героїв Небесної Сотні та з нагоди відзначення Дня Героя, 23 травня, у районного будинку культури проведено урочисті заходи.

В цей день вшановують усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, утвердженню України як держави. Свято Героїв — це свято величі духу українських вояків — борців за волю України, які кували нашу Незалежність, це свято тих матерів, які плекали цих мужніх та стійких синів, які благословляли їх на служіння людям.

Внинішній політичній ситуації – це свято не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають своє життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини. Цей день є символом незборимості української нації.

 

Участь у даних заходах взяв голова районної ради Валентин Приходько, голова районної державної адміністрації Ігор Ярмольський, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Боярчук, голова районної громадської організації ,,Спілка учасників АТОˮ Віталій Пудлік, учасники АТО, сім’ї загиблих військовослужбовців, на Сході.

У своєму виступі голова районної ради Валентин Приходько висловив свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань став на захист своєї Батьківщини та поклав своє синівське серце до ніг Матері – України, а також за особисту мужність і відвагу виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України в зоні проведення АТО, активну життєву позицію та з нагоди Дня Героїв України оголосив Подяку голови районної ради:

Сидоруку Тарасу Володимировичу – учаснику антитерористичної операції;

Воєводі Дмитру Івановичу - учаснику антитерористичної операції;

Устинченку Олександру Юрійовичу - учаснику антитерористичної операції.

Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива їх слава. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Слава Україні! Героям Слава!

Більше фото можна подивитись на сайті Луцької районної ради у стрічці „Фоторепортаж”