Ви є тут

У районі пролунав Останній Дзвінок!

Квіти, святковий вигляд, веселий гамір, очікування літа й трішки суму в очах – для школярів Луцького району пролунав останній дзвінок.

Сьогодні голова районної ради Валентин Приходько побував на святі Останнього дзвоника в загальноосвітній школі села Воротнів та села Лище. Святково одягнені учні вишикувалися на шкільну лінійку, щоб почути востаннє мелодію шкільного дзвоника. У своєму вітальному слові голова районної ради Валентин Васильович привітав учнів із успішним закінченням навчального року та побажав їм гарно і змістовно відпочити під час літніх канікул та набратися сил перед початком нового навчального року. А випускникам, для яких цей дзвоник сьогодні справді останній, побажав успіхів у дорослому житті, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх мрій, а також мирного неба над головою. Також щиро подякував педагогам і батькам, які своєю невтомною працею допомагали дітям пізнавати світ, прищеплювали їм найвищі моральні цінності.

Цього дня для шкільної родини лунали найкращі побажання. Найактивніші були відзначені Грамотами, Подяками, Дипломами за успіхи в навчанні, активність у позашкільному та спортивному житті.

Для всіх присутніх школярі підготували невеличку концерту програму з яскравими виступами та піснями.