Ви є тут

У медицині випадкових людей не буває...

 

Традиційно, третьої неділі червня своє професійне свято відзначають люди, що обрали для себе найповажнішу і найвідповідальнішу професію — медичні працівники. Як часто саме від їх професіоналізму, відповідальності і гуманізму залежить життя людини. А ще — від їх чуйності і милосердя. І щороку, в день професійного свята, вони чують щирі слова подяки на свою адресу від вдячних пацієнтів та визнання своєї нелегкої, але такої необхідної щоденної праці.

У Луцькому районні медиків поважають і цінують. Як свідчення цієї поваги — урочисті заходи, які традиційно відбуваються напередодні свята. Цей рік не став виключенням. Велика святкова програма, адресована медикам, відбулася, сьогодні,  в актовому залі Луцької центральної районної лікарні.  Митці Луцького району доклали всіх зусиль, аби створити гарний святковий настрій усім, хто завітав на свято — гарні душевні пісні та яскраві танцювальні композиції, які вони представили на розсуд глядачів не залишили байдужими нікого.

 

 

А ще — теплі щирі слова, які лунали від ведучої заходу — завідувача сектору культури Луцької РДА Валентини Зінчук на адресу лікарів, медичних сестер, фельдшерів та усіх працівників системи охорони здоров'я.

Аби вшанувати нелегку благородну професію людей у білих халатах, на святковий захід з нагоди Дня медичного працівника завітав голова районної ради Валентин Приходько, який висловив слова глибокої шани та подяки лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, усім працівникам дружньої медичної родини району. Адже, праця медичного працівника завжди була і залишається затребуваною і благородною. У медицині немає випадкових співробітників,  тому що саме тут працюють чуйні та турботливі люди, які вдень і вночі рятують людські життя.

Після теплих слів вдячності, кращі медичні працівники були нагороджені подяками, грамотами за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у наданні медичної допомоги населенню району, та з нагоди професійного свята, Дня медичного працівника.

Зокрема, Почесною грамотою районної ради були нагороджені:

 

Доброгурський Віктор Зіновійович – лікар – інфекціоніст інфекційного боксованого відділення Луцької центральної районної лікарні;

Домбровська Тамара Михайлівна – сестра медична палатна хірургічного відділення Луцької центральної районної лікарні.

Петренко Анна Степанівна - завідувач Заборольської амбулаторії загальної практики сімейної медицини  КЗ «Луцький РЦПМСД»;

Скуба Надія Омелянівна – молодша медсестра хірургічного відділення Торчинської районної лікарні;

Карпюк Сергій Петрович – лікар загальної практики - сімейного лікаря Торчинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КЗ «Луцький РЦПМСД» та Оголошена Подяка голови районної ради:

Король Галині Андріївні – сестрі медичній палатній відділення анестезіології та інтенсивної терапії Луцької центральної районної лікарні.

Мацієвській Любові Михайлівні  - акушерці Гіркополонківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини  КЗ «Луцький РЦПМСД»;

Тіщенко Алісі Аркадіївні - молодшій медсестрі поліклінічного відділення Торчинської районної лікарні;

Бродович Людмилі Анатоліївні  - сестрі медичній Чаруківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини  КЗ «Луцький РЦПМСД»;

Найді Неонілі Анатоліївні – фельдшеру – лаборанту клінічної лабораторії Торчинської районної лікарні;

Кучер Ірині Володимирівні – завідувачу Усичівського фельдшерсько –акушерського пункту КЗ «Луцький РЦПМСД».

 

З найщирішими вітаннями до своїх колег звернувся головний лікар Луцької центральної районної лікарні Сергій Коновал та головний лікар комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” Оксана Чертюк. В своїй промові керівники установ відзначили здобуті протягом року досягнення, висловили слова подяки трудовим колективам за згуртованість у досягненні поставлених цілей, а також відзначили кращих з кращих медичних працівників району грамотами та подяками.